UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 5544243
nr 554 4243
Golvur
1800-tal, urtavla märkt Aron Frost, Mora, höjd: 194
Kondition: delar saknas, slitage, skador, kompletterade, senare bemålning
Utrop:
100 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 24 november 2008
kl 18:51:32
750 kr
950 kr
450 kr
650 kr
1.100 kr
1.800 kr
1.600 kr